elysium elit

bilgi
x
444 5 350
Bilgilendirme yazısını okudum ve kabul ediyorum

BİR EVİN SEMTİ ÖZEL DEĞİLSE, LÜKSÜ BİR ŞEY İFADE ETMEZ.

Koşuyolu, Anadolu Yakası’nın ulaşımı en kolay ve en köklü semtlerinden biri olmasıyla yatırımcılarında en çok tercih ettiği noktalardan birisidir. Ofton Koşuyolu, lüks ve doğal bir yaşamı şehrin tam kalbinde, zengin bir semt kültürü içinde sizinle paylaşırken, akıllı bir yatırım olma özelliği de taşıyor.

GERÇEK LÜKS, KENDİNİ AİT HİSSETTİĞİNDİR.

Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Ofton Koşuyolu, sıra dışı mimarisi ve rafine formlarla öne çıkan benzersiz stiliyle sizi kusursuz bir hayata çağırıyor.

HER ZAMAN İYİ HİSSETTİRECEK BİR HAYAT

Koşuyolu’nun eşsiz doğası, nezih komşulukları ve sosyal zenginliği, hayattan aldığınız keyfi ikiye katlarken; Ofton Koşuyolu, evinizdeki perdeleri, kapı kilitlerini, ısı, su, elektrik sistemlerini tek tuşla kontrol altına alabilmenizi sağlayan akıllı ev sistemi ile güven içinde bir hayatın kapılarını aralıyor.

MODERN VE ZEVK SAHİBİ BİR YAŞAM

İki bloktan oluşan Ofton Koşuyolu, akıllı ev sistemleriyle donatılmış, 1+1’den 4,5+1’e lüks daireleriyle, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Sauna, buhar odaları, açık-kapalı havuzları, yürüyüş parkurları, butik AVM’si, fitness merkezi ve kapalı otoparkıyla hiçbir detayı atlamadan, zevk sahibi bir yaşam sunuyor.